Knjižnica odpira svoja vrata

Šolska knjižnica vas ponovno vabi med bogato zalogo gradiva. Delovanje bo še vedno prilagojeno trenutnim razmeram.

Šolska knjižnica bo odprta samo za izposojo in vračanje gradiv. Čitalnica bo zaprta, kar pomeni, da v prostoru ne bo možno brati, pisati nalog, uporabljati računalnika.  Zadrževali se boste lahko samo kratek čas, le da si boste izposodili in vrnili gradivo. Odprta bo od srede, 8. 9., dalje po običajnem urniku od 7. do 14. ure.

Učenci 1. triletja v knjižnico ne bodo prihajali sami, ampak v dogovoru z razredničarkami, predvidoma vsakih 14 dni.

Vsi uporabniki morajo ob obisku upoštevati splošna pravila in predvsem paziti na medsebojno varnostno razdaljo. V knjižnici je lahko istočasno največ 5 obiskovalcev. Učenci morajo uporabljati obrazne maske.